شرایط و قوانین استفاده از خدمات و محصولات مجموعه اینفیکالا (infikala.com)

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و محصولات اینفیکالا فروشگاه اینترنتی کنسول و بازی به دقت مطالعه نمائید :

ورود کاربران به وب ‏‌سایت مجموعه اینفیکالا هنگام استفاده از هریک از بخش ها و خدمات ارائه شده توسط اینفیکالا به منزله آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات این مجموعه است. همچنین توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین اینفیکالا از سوی کاربران است.

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های مجموعه اینفیکالا منطبق با قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده در این کشور است و شما کاربران گرامی نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می باشید. در صورتی که در قوانین ذکر شده، رویه ها و خدمات تغییراتی ایجاد شود در همین صفحه انتشار یافته و اطلاع رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر و دائم شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات و محصولات اینفیکالا اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی اینفیکالا استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی اینفیکالا ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و قوانین باشد، شما موافقت می‌‏کنید که مجموعه اینفیکالا به صورت الکترونیکی یعنی از طریق پست الکترونیکی و سرویس پیام کوتاه و یا غیر الکترونیکی یعنی به صورت تلفنی به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات، تخفیف ها و جشنواره ها، امکان دارد فروشگاه اینترنتی اینفیکالا برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی اینفیکالا را در لغو نمایند.

رعایت حریم شخصی

فروشگاه اینترنتی اینفیکالا به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

فروشگاه اینترنتی اینفیکالا متعهد می‏‌شود در حد توان و ظرفیت خود از حریم شخصی شما دفاع کرده و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز به منظور هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی اینفیکالا، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات و محصولات فروشگاه اینترنتی اینفیکالا، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی مهندسی اینفیکالا که بخشی از دارایی های یک شرکت معتبر بین المللی (مانند سونی (پلی استیشن) ، مایکروسافت (ایکس باکس) ، نینتندو (سوییچ) و..)  نباشد، جزئی از اموال و دارایی های فروشگاه اینترنتی اینفیکالا محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی اینفیکالا است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی اینفیکالا محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در کشور ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

فروشگاه اینترنتی اینفیکالا به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد و از ساعت ۰۹:۳۰ صبح الی ۲۰:۰۰ شب روزهای کاری، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در فروشگاه اینترنتی اینفیکالا به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و یا ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. مجموعه اینفیکالا همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی اینفیکالا به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی اینفیکالا محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

فروشگاه اینترنتی اینفیکالا مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی شرکت مهندسی اینفیکالا محفوظ است.

© کلیه محتویات سایت فروشگاه اینترنتی اینفیکالا شامل قانون حمایت از مولفان (کپی رایت) شده و به مجموعه اینفیکالا تعلق دارد. تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز حوادث مترقبه مجموعه اینفیکالا هیچ گونه مسئولیتی ندارد.